VI poznański wykład o przedsiębiorczości – Jak przekuć pasję na interes i ciekawe życie?

Serdecznie zapraszamy uczniów poznańskich szkół ponadgimnazjalnych na VI poznański wykład o przedsiębiorczości, który odbędzie się 15 listopada br. w godzinach 11:00 – 12:45 w sali R340 III piętro Collegium Da Vinci przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10.
Tym razem naszym prelegentem będzie pan Marcin Kwaśniewski – prezes firm Milo, Trafo Base Camp i Transformator.
 
Przełom ustrojowy początku lat 90- tych zapoczątkował szybki rozwój prywatnych inicjatyw. W tym czasie Marcin Kwaśniewski, pracując dla największej i najbardziej rozpoznawalnej polskiej marki turystycznej, zdobywał niezbędne doświadczenie biznesowe. Mimo, że firma, w której był zatrudniony doskonale się rozwijała, postanowił odejść. W 1993r., na bazie swoich własnych pomysłów związanych ze wspinaczką i alpinizmem, stworzył markę Milo – pierwsze kurtki zaczął szyć w swoim warszawskim mieszkaniu. Firma zaczęła się dynamicznie rozwijać. Kreatywność właściciela marki i niebanalne wzornictwo spowodowało, iż produkty Milo szybko stały się rozpoznawane na polskim rynku. Obecnie Milo dostarcza swoje wyroby do ponad 30 krajów. Produkty Milo są lubiane i rozpoznawane w Europie i Azji. Bardzo dobra jakość wyrobów i nowoczesny design są fundamentem działalności firmy, a stale rozszerzający się asortyment wyrobów pozwala by oferta polskiego producenta stała się doskonałą alternatywą dla zagranicznych marek outdoorowych.
 
Działalność Milo to nie tylko produkcja odzieży i sprzętu turystycznego. Właściciel marki ze względu na swoje zamiłowanie do wspinaczki, stworzył sportowy Team Milo. Wielu młodych polskich i zagranicznych wspinaczy w barwach Milo zdobywa czołowe miejsca na krajowych i światowych zawodach wspinaczkowych.
Załączamy link do wywiadu z naszym gościem: http://wspinanie.pl/2016/09/zostal-mi-lekko-hipisiarski-charakter-rozmawiamy-z-marcinem-kwasniewskim-vel-kwasnym/
Zapisy na wykład przyjmujemy do 10 listopada (do g. 15.30) tel. 61-878 76 04, e-mail: d.papiez@cdzdm.pl