KONTAKT

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży

ul. Działyńskich 4/5, 61-727 Poznań

(wejście od ul. Nowowiejskiego 29)

tel (61) 851-97-84, tel (61) 855-76-04

cdzdm@cdzdm.pl

 

Dyrektor Centrum

Bogna Frąszczak – b.fraszczak@cdzdm.pl

 

Doradcy Zawodowi  dla uczniów szkół gimnazjalnych

Elżbieta Swat-Padrok – e.swat@cdzdm.pl

Joanna Tobys – j.tobys@cdzdm.pl

Małgorzata Kaszubiak – m.kaszubiak@cdzdm.pl

Dorota Pałubicka – d.palubicka@cdzdm.pl

Weronika Wiśniewska – w.wisniewska@cdzdm.pl

Alicja Krawczyńska – a.krawczynska@cdzdm.pl

 

Doradcy Zawodowi dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Natalia Kaszkowiak – n.kaszkowiak@cdzdm.pl

Dominika Papież – d.papiez@cdzdm.pl

Maciej Barczak – m.barczak@cdzdm.pl

Urszula Ksenycz – u.ksenycz@cdzdm.pl

 

Referent ds. Administracji i Doradztwa Zawodowego

Alicja Krawczyńska – a.krawczynska@cdzdm.pl

 

Specjalista ds. informatyzacji

Rafał Woźny – r.wozny@cdzdm.pl

 

Obserwatorium Rynku Pracy i Aglomeracji Poznańskiej

obserwatorium@obserwatorium-poznan.pl

tel. 514 836 215

 

Dojazd

Tramwaj:  4, 8, 17 – przystanek pl. Cyryla Ratajskiego

Autobus: 60, 63, 51 – przystanek ul. Solna

Wejście do CDZdM od ul. Nowowiejskiego 29

 

Godziny pracy

poniedziałek             8.00 – 17.00

wtorek-czwartek       8.00 – 16.00

piątek                       8.00 – 15.00