„Planszówkowe konfrontacje czyli o sprycie, inteligencji i ryzyku inaczej – dla uczniów szkół gimnazjalnych”

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły na Rozgrywki Gier Planszowych, które odbędą się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w dniu 17 listopada 2016, w godz. 10.00-14.00.
Wydarzenie nosi nazwę:
„Planszówkowe konfrontacje czyli o sprycie, inteligencji i ryzyku inaczej – dla uczniów szkół gimnazjalnych ”.
Dzięki uczestnictwu, oprócz przyjemności płynącej z samego grania, uczniowie będą mieli możliwość dokonania refleksji odnośnie swojego stylu podejmowania decyzji, reagowania w nowych sytuacjach, pracy w grupie, odnoszenia sukcesów czy porażek.
Uczniowie będą mogli spróbować swoich sił w następujących grach:
 Szachy,
 Pędzące żółwie,
 Jenga,
 Dobble,
 Farmer,
 5 sekund,
 Koncept,
 Splendor,
 Wsiąść do pociągu,
 Kolejka,
 Dixit,
 Hej! To moja ryba! (pingwiny)
Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 października 2016 r. Prosimy o nadsyłanie wypełnionych FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH (do pobrania na stronie internetowej CDZdM) do Pani Doroty Pałubickiej, na adres d.palubicka@cdzdm.pl
Ponieważ liczba grup uczniów, które możemy przyjąć, jest ograniczona, prosimy o szybką deklarację uczestnictwa. W przypadku dużego zainteresowania może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni odmówić niektórym zainteresowanym szkołom.
Dlatego prosimy o WSTĘPNĄ DEKLARACJĘ, czy Państwa szkoła jest zainteresowana uczestnictwem – wystarczy krótka informacja na adres mailowy: d.palubicka@cdzdm.pl
Umożliwi to zarezerwowanie miejsca dla grupy przed nadesłaniem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.