Ambasada USA zaprasza uczniów klas II liceum lub III technikum zainteresowanych studiami undergraduate w USA w roku akademickim 2019-2020.

Marzysz o studiach w USA? Chcesz, aby ktoś bardziej doświadczony poprowadził Cię przez proces ubiegania się o przyjęcie na amerykańską uczelnię? Zgłoś się do programu doradczego Ambasady USA w Warszawie i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, w którym doradcy edukacyjni oraz absolwenci uczelni amerykańskich wesprą Cię swoim doświadczeniem!

Ambasada USA w Warszawie i Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oferują program doradczy dla polskich uczniów szkół średnich, którzy chcą podjąć studia na uczelniach amerykańskich. W ramach programu profesjonalni doradcy edukacyjni oraz polscy absolwenci amerykańskich uniwersytetów będą wspierać radą tych, którzy dopiero przygotowują się do aplikowania. Dzięki ich wsparciu polscy kandydaci na studia w USA nie będą sami w nieco bardziej skomplikowanym od europejskiego procesie składania podań.

 

Ambasada USA zaprasza uczniów klas II liceum lub III technikum zainteresowanych studiami undergraduate w USA w roku akademickim 2019-2020. Czeka na zgłoszenia do 7 stycznia 2018 r. Więcej